Parkovacie senzory

Upresniť vyhľadávanie
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Cúvacie senzory Pred aj zad 8 senzor
  Cúvacie senzory 8senzor, pred aj zad. Už žiadne problémy s parkovaním! Poznáte to poškodené nárazníky,skryté prekážky za autom.. Tieto vysokokvalitné senzory sa aktivujú ihned po zaradení spiatočky, montáž je veľmi jednoduchá,senzory merajú v rozsahu 2m- až po 0,3m.Naozaj skvelý pomocník pri park..
  Bez DPH: 41,67€ 50,00€
 • Cúvacie senzory s led displayom
  Cúvacie senzory s trojfarebným displayom,zvuková sygnalizácia Už žiadne problémy s parkovaním! Poznáte to poškodené nárazníky,skryté prekážky za autom.. Tieto vysokokvalitné senzory sa aktivujú ihned po zaradení spiatočky, montáž je veľmi jednoduchá,senzory merajú v rozsahu 2m- až po 0,3m.Naozaj ..
  Bez DPH: 14,17€ 17,00€
 • Cúvacie senzory s reproduktorom
  Cúvacie senzory s repro,bez displey-a. Už žiadne problémy s parkovaním! Poznáte to poškodené nárazníky,skryté prekážky za autom.. Tieto vysokokvalitné senzory sa aktivujú ihned po zaradení spiatočky, montáž je veľmi jednoduchá,senzory merajú v rozsahu 2m- až po 0,3m.Naozaj skvelý pomocník pri par..
  Bez DPH: 14,17€ 17,00€
 • Cúvacia kamera v osvetlení špz
  Cúvacia kamera v osvetlení špz, na obrázku vidíte príklad na vw passat,polo,škoda superb kde máte možnosť vidieť na obrázku samotnú krytku,ktorá je už aj s osvetlením špz a kameru,ktorú len jednoducho spojíte 2x skrutkami. Kamera je univerzál s nočným videním, v prípade že chcete kameru namontovať n..
  Bez DPH: 25,00€ 30,00€