H1

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • LED prestavbová sada H1 XMC02
  Led prestavbová sada XMC02 podporujúca funkciu canbus ako náhrada za zastarané halogénové žiarovky . Jej konštrukcia pozostáva z diód typu COB , ktoré sú uložené v hliníkovom tele z lepšími tepelnými vlastnosťami . Hliníkové telo je odvetrávané ventilátorom , s funkciou dochladzovania Led po v..
  Bez DPH: 16,67€ 20,00€ 38,00€
 • LED prestavbová sada H1 X3 Philips Lumileds
  Pri tejto led prestavbovej sade je využitý moderný spôsob chladenia chladiča bez ventilátora pre x3 sadu Namiesto turbínového ventilátora je integrovaná z jedného kusa lepšia tepelná vodivosť. 6-dielny dizajn kvetinového chladiča ponúka širšiu plochu rozptyľovania, ktorá rýchlo odvádza teplo z okru..
  Bez DPH: 33,33€ 40,00€
 • Led prestavbová sada H1Philips chip
  Set LED H1 je navrhnutý tak, aby zmenil pôvodné halogénové žlté svetlo na  denné svetlo. Set má  200% väčší jas v porovnaní s pôvodnou halogénovou žiarovkou. Tento produkt používa LED typu SMD, na základe multi-chip s  vysokou priepustnosťou vplyv  má na dva aspekty výkonu svete..
  Bez DPH: 37,50€ 45,00€
 • Led prestavbová sada M-TECH Platinum H1
  M-TECH Platinum LED SET je v súčasnosti najpokročilejšou konštrukciou na trhu. Európsky projekt, nekonvenčné riešenia a kvalita použitých komponentov dokazujú vysokú kvalitu tohto produktu. Hlavné vlastnosti produktu: -Diody OSRAM Opto Semiconductors Hlavným prvkom každej súpravy osvetlenia j..
  Bez DPH: 45,00€ 54,00€