Centrálne zamykania, Autoalarmy

Centrálne zamykania, Autoalarmy
 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Auto alarm systém
  Nenechajte si odcudziť Vaše auto! Budte krok vpred pred zlodejom! Ponúkame prepracovaný autoalarm , ktorý má velmi jednoduchú montáž. Balenie obsahuje : Sirénu Káble Riadiacu jednotku Paticu pre rele Rele Nálepky Klúče Návod ..
  Bez DPH: 25,00€ 30,00€
 • Centrálne zamykanie KEETEC P LOCK
  Centrálne zamykanie KEETEC na diaľkové ovládanie pre 4-dvere. Sada obsahuje: 2 ks päťvodičový servomotor a 2 ks dvojvodičový servomotor s otočnou hlavicou, špeciálne upravená izolovaná kabeláž, sada tiahiel a plechov + riadiaca jednotka na diaľkové ovládanie, 2 ks diaľkových ovládačov RC MOT..
  Bez DPH: 45,83€ 55,00€
 • Centrálne zamykanie KEETEC P LOCK KEY
  Centrálne zamykanie KEETEC na diaľkové ovládanie pre 4-dvere. Sada obsahuje: 2 ks päťvodičový servomotor a 2 ks dvojvodičový servomotor s otočnou hlavicou, špeciálne upravená izolovaná kabeláž, sada tiahiel a plechov + riadiaca jednotka na diaľkové ovládanie, 2 ks diaľkových ovládačov RC KEY..
  Bez DPH: 62,50€ 75,00€
 • Centrálne zamykanie KEETEC P LOCK MAX
  Centrálne zamykanie KEETEC na diaľkové ovládanie pre 4-dvere. Sada obsahuje: 2 ks päťvodičový servomotor a 2 ks dvojvodičový servomotor s otočnou hlavicou, špeciálne upravená izolovaná kabeláž, sada tiahiel a plechov + riadiaca jednotka na diaľkové ovládanie, 2 ks diaľkových ovládačov  ..
  Bez DPH: 65,00€ 78,00€
 • Centrálne zamykanie KEETEC T LOCK
  Centrálne zamykanie KEETEC na kľúč pre 4-dvere. Sada obsahuje: 2 ks dvojvodičový servomotor, 2 ks päťvodičový servomotor, riadiaca jednotka, špeciálne upravená izolovaná kabeláž, sada tiahiel a plechov Centrálny zámok T LOCK má udelený certifikát č. E27*10R-02-1205*00 vydaný Ministe..
  Bez DPH: 20,00€ 24,00€
 • Dialkové ovládanie k centrálnemu zamykaniu
  Dialkové ovládanie k už existujúcemu centrálnemu zamykaniu. Montáž je úplne jednoduchá a cena vynikajúca. Balenie obsahuje : Riadiacu jednotku Kabeláž 2x Klúče Návod ..
  Bez DPH: 14,17€ 17,00€
 • Noxon centrálne zamykanie s dialkovým ovládaním
  Už Vás nebaví otvárať každé dvere samostatne? Zamrznuté zámky v zime a podobné veci? Namontujte si centrálne zamykanie a ovládanie sa zmení na veľmi pohodlné! Balenie obsahuje: 4x servomotor Kabeláž Riadiaca jednotka Montážne príslušenstvo Návod 2x Klúče  ..
  Bez DPH: 25,00€ 30,00€
 • Servomotor k centrálnemu zamykaniu Master
  Servomotor k centrálnemu zamykaniu - 5vodičový ..
  Bez DPH: 2,92€ 3,50€
 • Servomotorček k centrálu Slave
  Servomotor slave s dvoma vodičmi. Balenie obsahuje: Servomotor Príslušenstvo k montáži. ..
  Bez DPH: 2,50€ 3,00€
 • Noxon dialkové ovládanie k centrálnemu zamykaniu s vyskakovacím kľúčom
  Noxon T5P3 je dialkové ovládanie k centrálnemu zamykaniu,má malú riadiacu jednotku,blikajúcu ledku,priestor pre immobilizér / teda stačí preložit pôvodný čip z kľúča do tohto a planžetu na kľúči vyfrézovať/ . Obsahuje taktiež ovládanie okien,disponuje funkciou vyhľadávania automobilu na..
  Bez DPH: 20,00€ 24,00€